Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - Elektrik Dağıtım Şirketleri ABD'ye Çıkarma Yaptı
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Elektrik Dağıtım Şirketleri ABD'ye Çıkarma Yaptı

Elektrik Dağıtım Şirketleri ABD'ye Çıkarma Yaptı
Elektrik Dağıtım Sektörü yöneticileri, Distributech 2017 Konferans ve Fuarı’na katılmak üzere ABD’ye gitti.
02.02.2017 / 12:14

Enerjimagazin-Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş(TEDAŞ) Genel Müdürü Halil İbrahim LEVENTOĞLU, ELDER ve Türkiye’deki Elektrik Dağıtım Şirketlerinin üst düzey yöneticileri, dünyanın en büyük iletim ve dağıtım şebekeleri fuar ve konferansı olan Distributech Konferans ve Fuarı’na katılmak üzere ABD’ye gitti.


DistribuTECH “Akıllı Şebekeler ve Dağıtım/İletim Enerji Nakil Hatları, Su Ve Gaz Şebekeleri Fuar Ve Konferansı” Amerika Birleşik Devletleri’nin San Diego şehrinde gerçekleştirilecek.


31 Ocak-2 Şubat 2017 tarihlerinde, San Diego Kongre Merkezinde gerçekleşecek olan ve 27. Yılını kutlayan DistribuTECH, 78 ülkeden 12.000'den fazla elektrik dağıtım ve iletim, gaz ve su dağıtım şirketleri, enerji düzenleyici kurumlar ve belediye temsilcilerinin katıldığı, yaklaşık 500 firmanın ürün ve hizmetlerini tanıttığı, dünyanın en büyük iletim ve dağıtım şebekeleri fuar ve konferansı, Elektrik Dağıtım Hizmetleri Derneği  (ELDER) ve tüm dağıtım şirketleri tarafından da ilgiyle takip ediliyor.  ELDER yöneticileri, Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş(TEDAŞ) Genel Müdürü Halil İbrahim LEVENTOĞLU ve Türkiye’deki dağıtım şirketlerinin üst düzey yöneticileri de Distributech Konferans ve Fuarı’na katılmak üzere ABD’ye gitti.


Özellikle akıllı şebeke konusundaki gelişmelerin ve uygulamaların ele alındığı DistribuTECH, son kullanıcıya kadar bütün şebekede uygulanabilecek verimli ve akıllı çözümleri içeriyor.


DistribuTECH, dağıtım sektöründeki en son gelişmeleri görmek ve takip etmek, tüm dünyadaki enerji, gaz ve su dağıtım sektöründe faaliyet gösteren paydaşlarla tanışmak ve bağlantı kurmak için ideal bir fırsat sunuyor. Ayrıca şebekelerde kullanılan akıllı çözümler haricindeki en son teknoloji cihaz, ekipman ve teçhizatları da görmek mümkün.


Bu haber toplam 3226 defa okundu


YAZARLAR