Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - Tedaş Genel Müdürü Leventoğlu YEDAŞ'ta İncelemelerde Bulundu
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Tedaş Genel Müdürü Leventoğlu YEDAŞ'ta İncelemelerde Bulundu

Tedaş Genel Müdürü Leventoğlu YEDAŞ'ta İncelemelerde Bulundu
Leventoğlu, YEDAŞ hizmet bölgesinde incelemelerde bulundu.
27.01.2017 / 20:37

Enerjimagazin-Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş (TEDAŞ) Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı Halil İbrahim Leventoğlu, Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş (YEDAŞ) hizmet bölgesinde incelemelerde bulundu.


Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş (TEDAŞ) Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı Halil İbrahim Leventoğlu, Elektrik Dağıtım Şirketlerinin yatırım ve çalışmalarını yerinde incelemeye, yerel yöneticilerle görüşerek bölgede yaşanan sorunları dinlemeye devam ediyor.
Leventoğlu, SEDAŞ, UEDAŞ, MEDAŞ, TOROSLAR EDAŞ ve AEDAŞ'ın ardından bu kez Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş (YEDAŞ) hizmet bölgesinine giderek incelemelerde bulundu.
Leventoğlu ilk olarak Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Nihat Soğuk’u ziyaret etti. Türkiye’deki tüm dağıtım şirketlerinin olduğu bölgelere giderek sorunları ve talepleri aldıklarını belirten Leventoğlu, Başkan Vekili Nihat Soğuk'tan bölgede yaşanan sorunlarla ile ilgili bilgiler aldı. Ziyarette ayrıca YEDAŞ’ın planlanan yatırımları ile ilgili bilgi paylaşımında bulunuldu. 


Ziyarette, YEDAŞ Genel Müdürü Rıdvan Aktürk, TEDAŞ Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Taşdemir, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Coşkun Öncel de hazır bulundular..
Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Nihat Soğuk’u ziyaretinin ardından YEDAŞ Genel Müdürlüğü’ne geçen Leventoğlu, burada YEDAŞ yöneticilerinden 2016 yatırımları hakkında brifing aldı.
Leventoğlu, beraberindeki TEDAŞ heyetiyle birlikte YEDAŞ SCADA merkezi ile çağrı merkezinde de incelemelerde bulunduktan sonra, YEDAŞ ekiplerinin saha çalışmalarına eşlik etti.


Bu haber toplam 4293 defa okundu


YAZARLAR