Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - OEDAŞ Çalışanlarından Örnek Davranış
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

OEDAŞ Çalışanlarından Örnek Davranış

OEDAŞ Çalışanlarından Örnek Davranış
OEDAŞ Genel Müdürlüğü, tarafından Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında düzenlenen “Kan Bağışı Kampanyası”na Eskişehir’den start verildi.
25.01.2017 / 12:20

Enerjimagazin-Osmangazi Elektrik Dağıtım A.Ş. (OEDAŞ) Genel Müdürlüğü'nün örnek Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında düzenlenen “Kan Bağışı Kampanyası”na Eskişehir’den start verildi.

OEDAŞ İnsan Kaynakları Müdürlüğü tarafından başlatılan kan bağışı kampanyasına OEDAŞ çalışanları yoğun ilgi gösterdi. Eskişehir’den başlayan kampanya Afyonkarahisar Kütahya Bilecik ve Uşak illeri ile devam edecek.


Kan bağışı öncesi sağlık formlarını doldurup doktor kontrolünden geçen OEDAŞ çalışanları, Eskişehir Kızılay şubesince şirket binalarına gelen aracın içerisinde kan bağışında bulundu.
OEDAŞ Genel Müdürü Zafer TÜRÜT, “Kan bağışı, sağlıklı herkes için, kan hücreleri yenilenmesi açısından bir fırsat ve hayat kurtarması yönüyle de vatandaşlık görevidir.

OEDAŞ olarak yaptığımız Kan bağışı kampanyamız; şirketimizin elektrik dağıtımı hizmeti verdiği diğer illerimiz olan Afyonkarahisar Kütahya Bilecik ve Uşak illerimizde de devam edecek olup, kan bağışı konusuna dikkat çekmek ve toplumumuzda bu konuya ilişkin farkındalık yaratması açısından önem arz etmektedir ”dedi.

Bu haber toplam 2419 defa okundu


YAZARLAR