Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - Emeklilikte Yaşa Takılanlar Asya'dan Avrupa'ya Yürüdü
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Emeklilikte Yaşa Takılanlar Asya'dan Avrupa'ya Yürüdü

Emeklilikte Yaşa Takılanlar Asya'dan Avrupa'ya Yürüdü
Emeklilikte Yaşa Takılanlar, 38. Vodafone Avrasya Maratonu’na katıldılar.
14.11.2016 / 11:04

Enerjimagazin-Emeklilikte Yaşa Takılanlar, İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Spor AŞ. tarafından "15 Temmuz Şehitleri için koşuyoruz" sloganıyla düzenlenen 38. Vodafone Avrasya Maratonu’na katıldılar.
08.09.1999 yılında dönemin hükümeti tarafından çıkarılan ve o zamanın muhalefeti şimdinin iktidarı olan kişilerin çıkarıldığı zaman karşı çıktıkları 4447 sayılı yasanın geriye doğru işletilmesi nedeniyle mağdur olan ve bugüne kadar “Gasp edilen haklarını geri alabilmek ve yasanın geriye doğru işletilmesinin iptali için verdikleri mücadele kapsamında” birçok eyleme imza atan Emeklilikte Yaşa Takılanlar, 38. Vodafone Avrasya Maratonu’na da katılarak bir kez daha mağduriyetlerini haykırdılar.
Yurdun dört bir yanından gelerek İstanbul Cevahir AVM önünde buluşan Emeklilikte Yaşa Takılanlar Sosyal Yardımlaşma Derneği Üyeleri, buradan maratonun start alacağı Altunizade köprüsüne gittiler.
Ellerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan randevu taleplerini içeren dövizler taşıyan grup, etkinlik boyunca mağduriyetlerini haykırarak gasp edilen haklarının geri verilmesini talep ettiler.


Bu haber toplam 9660 defa okundu


YAZARLAR