Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - Inavitas Solar Sektörle Tanışıyor
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Inavitas Solar Sektörle Tanışıyor

Inavitas Solar Sektörle Tanışıyor
“Güneş Enerjisi Santrallerinde İzleme ve Yönetim Sistemleri” toplantısı düzenlenecek.
02.09.2016 / 20:31

Enerjimagazin-Endoks, Inavitas Solar özelliklerini ve yeteneklerini anlatmak için 18 Ağustos Perşembe günü “Güneş Enerjisi Santrallerinde İzleme ve Yönetim Sistemleri” toplantısı düzenliyor. GES yatırımlarında üretim hesabı, performans analizi ve EDAŞ SCADA Sistemlerinde Entegrasyon gibi konular toplantının ana başlıkları arasında yer alıyor. 


2008 yılından beri güç kalitesi alanında yenilikçi çözümler sunan Endoks, konusunda uzman kadrosu ve gelişmiş alt yapısı ile elektrik enerjisi üretiminden son kullanıcıya kadar olan bütün süreçlerde, enerji kalitesinin ve verimliliğin artırılmasında çevre dostu ürün ve sistemler ile çözüm sunuyor. 


Endoks’un elektrik ve enerji sektörüne sunduğu Inavitas Solar ise yeni teknolojik özelliklerle çalışma kalitesini bir üst seviyeye taşıyor. Inavitas Solar güneş enerjisi santrallerini gerçek zamanlı izleyebiliyor, cihazlardan toplanan verileri analiz edebiliyor, tahmin araçları ile birlikte sistem performansını değerlendirebiliyor. Inavitas Solar’ın en önemli özelliği ise problemleri tespit edebilmesi ve doğru aksiyonları zamanında verebilmesidir. 


Endoks, Inavitas Solar’ın özelliklerini ve yeteneklerini anlatmak için elektrik - enerji sektörünün liderlerini 18 Ağustos Perşembe günü bir araya getiriyor.  Steigenberger Hotel The Maslak’ta gerçekleşecek olan Güneş Enerjisi Santrallerinde İzleme ve Yönetim Sistemleri Toplantısı aynı zamanda yatırımcıların beklenen üretim hesabı ve performans analizi yapma konusunda da bilgilendirici olacak. Toplantının üçüncü bölümündeyse EDAŞ SCADA Sistemlerine Entegrasyon ve Önemli Noktalar başlığı mercek altına alınacak ve merak edilen tüm soruların yanıtları aranacak. 

Bu haber toplam 1808 defa okundu


YAZARLAR