Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - EÜAŞ Sınav Sonuçlarını Açıkladı
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

EÜAŞ Sınav Sonuçlarını Açıkladı

EÜAŞ Sınav Sonuçlarını Açıkladı
EÜAŞ, Birecik HES İşletme Müdürlüğünde istihdam edilmek üzere 25 kişilik daimi isçi personel alımı sınavını kazananları açıkladı.
14.06.2016 / 20:11

Enerjimagazin-Elektrik Üretim A.Ş (EÜAŞ) Birecik HES İşletme Müdürlüğünde istihdam edilmek üzere Karkamış HES İşletme Müdürlüğüne ataması yapılacak 4857 sayılı İş Kanununa tabi 25 kişilik daimi isçi personel alımı için 31 Mayıs 2016 tarihinde yapılan sözlü mülakat sınavları sonucunda Asıl ve Yedek olarak başarılı olan adayların isimleri açıklandı.


Asıl olarak başarılı olan adayların; EÜAŞ tarafından işe başlama tebligatları adreslerine posta yoluyla gönderilecek olup, ataması yapılan adaylar tebligatın kendilerine tebliğinden itibaren 15 gün içerisinde atandıkları işyerine istenen belgelerle birlikte şahsen müracaat etmeleri gerekiyor.


Yedek olarak başarılı olan adayın, asıl adayın iş başvurusunda bulunmaması ve işe başlatılma şartlarını taşımaması ya da işe başladıktan sonra 1 ay içerisinde istifa etmesi durumunda Yedek aday iş başvurusu için ayrıca çağrılacak.


Asıl olarak başarılı olan adayların; Sağlık Raporu aslı, (Tehlikeli ve Çok Tehlikeli sınıfta bulunan işyerinde çalışanların mutlaka sağlık raporu almaları gerekmekte olup, sağlık raporları ĠSGB veya OSGB'deki işyeri hekiminden alınabilir.)


Diploma Aslı veya Noter Tasdikli Sureti,


KPSS Sonuç Belgesi, Öncelik Belgesi ile katılarak başarılı olanların öncelik belgelerinin aslı,


Son 6 ay içinde çekilmiş 5 Adet vesikalık fotoğraf” ile birlikte, Karkamış HES İşletme Müdürlüğü'nde göreve başlamak üzere şahsen müraacat etmeleri gerekiyor.
Bu haber toplam 4045 defa okundu


YAZARLAR