Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - TEİAŞ Genel Müdürü Mehmet Sinan Yıldırım'dan Önemli Uyarı
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

TEİAŞ Genel Müdürü Mehmet Sinan Yıldırım'dan Önemli Uyarı

TEİAŞ Genel Müdürü Mehmet Sinan Yıldırım'dan Önemli Uyarı
TEİAŞ Genel Müdürü Mehmet Sinan Yıldırım, TEİAŞ personelini adı kulanılarak iş takibi yapanlara karşı uyardı.
14.06.2016 / 20:09

Enerjimagazin-Türkiye Elektrik İletim A.Ş (TEİAŞ) Genel Müdürü Mehmet Sinan Yıldırım kurumun merkez ve taşra teşkilatlarına yayımladığı Genelge ile tüm personeli uyararak, Makamı ve şahsının adı kullanılarak iş takibi yapıldığına ilişkin bir takım duyumlar alındığını ve Makam ve şahsının adı kullanılarak iş takibi yapan şahıs, sendika, dernek, vakıf ve benzeri kuruluşlara itibar edilmemesini rica etti.


TEİAŞ’ın iş ve işlemlerine yönelik olarak kişi veya kuruluşlar tarafından bu gibi faaliyetlerde bulunanların tespiti halinde haklarında gerekli tüm adli ve idari yollara başvurulacağın belirtildiği Genelge’de aşağıdaki ifadelere yer verildi.


“Bilindiği üzere, Teşekkülümüz 6446 sayılı Elektrik Piyasası Kanunu ile kendisine verilen görevleri tabi olduğu mevzuat çerçevesinde yerine getirmektedir. Ancak son dönemde gerek üstlendiğimiz faaliyetler gerekse Şirketimizle ilgili olmayan konularda Makamım ve şahsımın adı kullanılarak iş takibi yapıldığına ilişkin bir takım duyumlar alınmaktadır.


Teşekkülümüz iş ve işlemlerine yönelik olarak kişi veya kuruluşlar tarafından bu gibi faaliyetlerde bulunanların tespiti halinde haklarında gerekli tüm adli ve idari yollara başvurulacağının bilinmesi ile bu konuda tüm personelin uyarılarak Makamım ve şahsımın adı kullanılarak iş takibi yapan şahıs, sendika, dernek, vakıf ve benzeri kuruluşlara itibar edilmemesi hususunda gereken hassasiyetin gösterilmesini önemle rica ederim.”


Bu haber toplam 4631 defa okundu


YAZARLAR