Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - Kepez-I ve Kepez-II HES'ler İçin İhaleye Çıkıldı
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Kepez-I ve Kepez-II HES'ler İçin İhaleye Çıkıldı

Kepez-I ve Kepez-II HES'ler İçin İhaleye Çıkıldı
TEMSAN, Kepez-I ve Kepez-II HES'ler için ihaleye çıktı.
27.05.2016 / 11:38

Enerjimagazin-Elektrik Üretim A.Ş (EÜAŞ)'a ait Kepez-I HES biriktirme ve yükleme havuzları ile Kepez-II HES havuzu su giriş ızgaralarının imalatı ve bu 3 ızgaranın temizlenmesi için görev yapacak ızgara temizleme sisteminin imalatı ve çalışır durumda teslimi işi yaptırılacak.


Türkiye Elektromekanik Sanayii A.Ş (TEMSAN) ın konuya ilişkin duyurusu Resmi Gazete’de yayımlandı.


Buna göre, 26,4 kWh kurulu güce sahip Kepez-I HES biriktirme ve yükleme havuzları ile 6 MW kurulu güce sahip Kepez-II HES havuzu su giriş ızgaralarının imalatı ve bu 3 ızgaranın temizlenmesi için görev yapacak ızgara temizleme sisteminin imalatı ve çalışır durumda teslimi işi TEMSAN Satın Alma ve İhale Yönetmeliği esaslarına göre Açık İhale Usulü ile yaptırılacak.


Yapılacak işe ait ihale dokümanları, Çamlıca Mahallesi 145. Sokak No: 16 Yenimahalle / ANKARA (Tel: 0312 397 55 75 Dahili: 289) Şirketin Satın Alma ve Tedarik Hizmetleri Dairesi Başkanlığı İç Satın Alma Müdürlüğü’nde ücretsiz görülebilecek, dokümanlar isteklilere 200 TL karşılığında verilecektir.


İsteklilerin ihale dokümanları hükümlerine göre hazırlayacakları kapalı teklif mektuplarını, en geç 07 Haziran 2016 Salı günü Saat 14.30’a kadar yukarıdaki adreste bulunan genel evrak servisinde bulundurmaları gerekiyor. Posta ve diğer sebeplerden dolayı meydana gelebilecek gecikmeler dikkate alınmayacak.


Şirketimiz 4734 ve 4735 sayılı Kamu İhale Kanunlarına tabi olmayıp, bahis konusu ihale TEMSAN Satın Alma ve İhale Yönetmeliği esaslarına göre Açık İhale Usulü şeklinde yapılacak olup, ihaleyi yapıp yapmamakta, işi bölmekte, dilediğine kısmen veya tamamen vermekte serbest.


07.06.2014 tarih ve 29023 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Elektronik İhale Uygulama Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik uyarınca; 01.01.2015 tarihi itibariyle ihaleye katılmak isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı gerçek kişiler ile Türkiye Cumhuriyeti Kanunlarına göre kurulmuş tüzel kişiler EKAP’a kayıt olmak zorunda olacak.


Bu haber toplam 3203 defa okundu


YAZARLAR