Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - TEİAŞ Elektrik Teknikeri Alım Sınavını Kazanan İsimleri Açıkladı
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

TEİAŞ Elektrik Teknikeri Alım Sınavını Kazanan İsimleri Açıkladı

TEİAŞ Elektrik Teknikeri Alım Sınavını Kazanan İsimleri Açıkladı
TEİAŞ, 07-08.05.2016 tarihlerinde yapılan sözlü/mülakat sınavlarında başarılı olan adayların (asil ve yedek) isimlerini açıkladı.
20.05.2016 / 00:45

Enerjimagazin-Türkiye Elektrik İletim A.Ş Genel Müdürlüğü (TEİAŞ),  07-08.05.2016 tarihlerinde yapılan sözlü/mülakat sınavlarında başarılı olan adayların (asil ve yedek) isimlerini açıkladı.


TEİAŞ’ın trafo ve hat canlı bakım ekiplerinin 4857 sayılı İş Kanunu'na tabi daimi işçi statüsünde 82 Elektrik Teknikeri ihtiyacının karşılanması amacıyla yapılan sözlü/mülakat sınavlarında başarılı olarak ataması yapılan adayların TEİAŞ tarafından yapılacak tebligatın kendisine ulaşmasını müteakip 15 gün içerisinde istenen belgelerle birlikte atandıkları işyerlerine şahsen müracaat etmesi gerekiyor.


Sözlü/mülakat sınavlarında başarılı olarak ataması yapılan adaylardan istenen belgeler şu şekilde:


1-Tam Teşekküllü Devlet Hastanesinden Alınacak Sağlık Kurulu Raporu (Çok Tehlikeli İşlerde Çalışabileceğine Dair)


2-Önlisans Diploması


3-KPSS Sonuç Belgesi/Öncelikliler İçin Öncelik Durumunu Gösterir Belge


4-Askerlik Durum Belgesi


5-Adli Sicil Kaydı


6-Nüfus Cüzdanı


7-Fotoğraf (2 Adet)


Asil olarak kazanan adayın, tebligatın eline ulaştığı tarihten itibaren 15 gün içinde göreve başlamak üzere başvuruda bulunmaması veya göreve başlatılma şartlarını taşımaması halinde yedek olarak başarılı olan adayın ataması bilahare yapılacak.Bu haber toplam 4042 defa okundu


YAZARLAR