Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - Enerji Sektörünün Otoriteleri İstanbul'da Buluşacak
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Enerji Sektörünün Otoriteleri İstanbul'da Buluşacak

Enerji Sektörünün Otoriteleri İstanbul'da Buluşacak
Enerjinin Öyküsü: Enerji Ekonomisi Zirvesi, TG Expo’nun iletişim sponsorluğunda 12 Mayıs Perşembe günü Boğaziçi Üniversitesi'nde gerçekleşecek.
18.05.2016 / 10:54

Enerjimagazin- Power Nigeria ve Middle East Electricity Uluslararası Elektrik, Elektronik ve Aydınlatma fuarı gibi dünyanın en büyük enerji fuarlarının organizatörlüğünü yapan TG EXPO ULUSLARARASI FUARCILIK A.Ş. enerji-elektrik sektörüne destek vermeye devam ediyor. Türkiye’nin önde gelen enerji sektörü profesyonellerini buluşturacak olan “Enerjinin Öyküsü: Enerji Ekonomisi Zirvesi, TG Expo’nun iletişim sponsorluğunda 12 Mayıs Perşembe günü Boğaziçi Üniversitesi Garanti Kültür Merkezi Ayhan Şahenk Salonu’nda gerçekleşecek.


Enerji sektörünün dünya ekonomisindeki yeri, sektörün Türkiye’deki ve dünyadaki gelişimi ve son teknolojilerin konuşulacağı etkinlikte; Soyak Holding İş Geliştirme Takım Lideri Gülcemal Alhanlıoğlu, Enerji İşleri Genel Müdürlüğü Enerji Yatırımları Daire Başkanı Ergün Akalan, IBM Teknik Satış Müdürü Server Tanfer ,İKA Enerji Yönetici Ortağı Koray Altınkılıç, Aldo Enerji Satış ve Operasyon Müdürü İhsan Uyar, SolarBaba Türkiye Güneş Enerjisi Platformu Yöneticisi Ateş Uğurel, Enercon Saha Değerlendirme Mühendisi Sercan Uysal sektörel deneyimlerini aktaracak. Enerji sektörünün nabzının atacağı Enerji Ekonomisi Zirvesi’ne sektör profesyonelleri, akademisyenler ve öğrencilerden geniş bir katılım bekleniyor.


Bu haber toplam 1704 defa okundu


YAZARLAR