Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - TEİAŞ Trafo Merkezleri İçin İhaleye Çıktı
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

TEİAŞ Trafo Merkezleri İçin İhaleye Çıktı

TEİAŞ Trafo Merkezleri İçin İhaleye Çıktı
TEİAŞ, “Şanlıurfa ÇİM, Tatarhöyük ve Karaca” Trafo Merkezlerinin bir yıl süre ile hizmet alım yolu ile işletilmesi için ihaleye çıktı.
21.04.2016 / 10:30

Enerjimagazin-Türkiye Elektrik İletim A.Ş (TEİAŞ), Şanlıurfa’da bulunan “Şanlıurfa ÇİM, Tatarhöyük ve Karaca” Trafo Merkezlerinin bir yıl süre ile hizmet alım yolu ile işletilmesi için ihaleye çıktı.


TEİAŞ 12. Bölge Müdürlüğü’nün konuya ilişkin ihale ilanı Resmi Gazete’de yayımlandı.


Buna göre; 3 adet 154 kV 16.12.3 Grubu Trafo Merkezlerinin (Şanlıurfa ÇİM TM, Tatarhöyük TM, Karaca TM) Hizmet Alım Yolu İle İşletilmesi işi, TEİAŞ’nın 4734 Sayılı Kamu İhale Kanunu’nun 3/g maddesi Uyarınca Yapacağı Mal ve Hizmet Alımlarında Uygulanacak Esas ve Usullere Dair Yönetmeliği 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek.


İhale, 12.05.2016 tarihinde, Saat: 10.00’da TEİAŞ 12. Bölge Müdürlüğü’nde yapılacak.


İhaleye teklif verecek olanların ihale dokümanını satın almaları zorunlu olacak.


Teklifler, ihale tarih ve saatine kadar Eyüp Sultan Mah. Bahaaddin Nakıpoğlu Cad. No: 61 Fevzi Çakmak PK: 18 27001 Ş.Kamil/GAZİANTEP adresine elden teslim edilebileceği gibi, aynı adrese iadeli taahhütlü posta vasıtasıyla da gönderilebilecek.


İhaleye, konsorsiyum olarak teklif verilemeyecekBu haber toplam 3324 defa okundu


YAZARLAR