Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - BEDAŞ Abonelerine Twitter'dan 7/24 Destek Veriyor
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

BEDAŞ Abonelerine Twitter'dan 7/24 Destek Veriyor

BEDAŞ Abonelerine Twitter'dan 7/24 Destek Veriyor
BEDAŞ, Destek Hesabı ile 7/24 Twitter’da!
15.03.2016 / 00:37

Enerjimagazin-Elektrik dağıtımı sektöründe, tüketici deneyimini sosyal medyada yeniden şekillendirmeyi hedefleyen Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş (BEDAŞ), sektörde bir ilke imza atarak  Kasım ayında Twitter Destek Hesabı açtı. BEDAŞ Twitter Destek Hesabı, İstanbul’un Avrupa Yakası’ndaki elektrik abonelerinin taleplerini ve sorularını 7/24 anlık olarak yanıtlıyor.


İstanbul’un Avrupa Yakası’nın elektrik dağıtımını gerçekleştiren Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. (BEDAŞ), iletişim kanalları arasına BEDAŞ Destek Twitter hesabını da ekledi. Takipçilerinin sorularını 7/24 anlık cevaplayan BEDAŞ, müşteri memnuniyeti yaklaşımını sosyal medyaya da taşıdı. Tüketiciler böylece İstanbul’un Avrupa Yakası’ndaki elektrik dağıtım hizmetlerine yönelik soru ve görüşlerini Twitter’daki @BEDASDestek hesabına da iletebilecekler.


Twitter’da bulunan BEDAŞ isimli sahte hesaplara itibar edilmemesi gerektiğinin altını çizen BEDAŞ Genel Müdürü Mehmet İslamoğlu: ‘Müşteri memnuniyetinin odak haline gelmesi, kaliteli hizmet sağlamayı ve bu hizmeti en hızlı şekilde yerine getirme anlayışının oluşmasını sağladı. Bu noktada 7/24 iletişim sağlanabilecek enstrümanlar ile tüketici ve sahanın entegre edilmesi sağlandı. Sosyal medyada öncü bir girişim ile Twitter’da BEDAŞ Destek hesabı açıldı. Internet, websitesi ve çağrı merkezleri üzerinden müşteriye anında dönüş yapılabilen hizmet noktaları arttı. Tüketiciler; her türlü talep, şikayet ve hizmet alımına evlerinden, en kolay şekilde ulaşabilir duruma geldiler.’ sözleriyle sosyal medyanın önemine değindi.


BEDAŞ kurumsal sosyal medya hesapları ile de şirket haberlerini, duyurularını, kurumsal sosyal sorumluluk projelerini ve gönüllülük esası ile yürüttüğü çalışmalarını paylaşıyor.


Facebook, Twitter ve LinkedIn’deki kurumsal hesapların linkleri aşağıda bulunuyor;

Bu haber toplam 1757 defa okundu


YAZARLAR