Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - EPDK-GAZBİR Tarife Değerlendirme Çalıştayı
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

EPDK-GAZBİR Tarife Değerlendirme Çalıştayı

EPDK-GAZBİR Tarife Değerlendirme Çalıştayı
EPDK-GAZBİR Tarife Değerlendirme Çalıştayı gerçekleştirildi.
23.02.2016 / 09:04

Enerjimagazin-“EPDK-GAZBİR Tarife Değerlendirme Çalıştayı” 15 Şubat 2016 tarihinde doğal gaz dağıtım şirketlerinin yoğun katılımıyla gerçekleştirildi.


Doğal gaz dağıtım sektöründe 2012-2016 yıllarında geçerli olan birinci tarife döneminin sonuna yaklaşıldı. İlk dönemde dağıtım şirketlerinin elde ettiği deneyimler ve ikinci döneme ilişkin beklentilerin EPDK ve GAZBİR tarafından değerlendirilmesi amacıyla düzenlenen Çalıştay EPDK ve GAZBİR’den yoğun katılım ile gerçekleşti.


Tarifelerin detaylı olarak değerlendirildiği toplantıya EPDK Başkan Yardımcısı Mehmet Ertürk, Tarifeler Dairesi Başkanı Hasan Alma, Doğal Gaz Tarifeleri Grup Başkanı Serkan Şen, Doğal Gaz Dairesi Grup Başkanı Hüseyin Daşdemir ve çok sayıda uzman katıldı.


GAZBİR’i temsilen Yönetim Kurulu üyesi şirketlerin temsilcileri ile doğal gaz dağıtım şirketlerinin Genel Müdürleri ve yöneticileri katılım sağladılar.


Yüksek katılımla gerçekleşen Çalıştay’da GAZBİR Tarife Komisyonu tarafından detaylı bir sunum yapılarak tespit edilen hususlar EPDK ve sektör temsilcileri ile paylaşıldı.


GAZBİR yetkilileri tarafından önümüzdeki süreçte bu Çalıştayların ikinci ve ihtiyaca göre üçüncüsünün de düzenleneceği belirtildi.Bu haber toplam 1663 defa okundu


YAZARLAR