Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - Enerji Bakanı Albayrak'tan Bir İlk
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Enerji Bakanı Albayrak'tan Bir İlk

Enerji Bakanı Albayrak'tan Bir İlk
Albayrak, Ak Parti Milletvekilleri ile gruplar halinde bir araya gelerek “Enerji Politikaları Bilgilendirme Toplantıları” düzenliyor.
07.01.2016 / 13:28

Enerjimagazin-Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, Ak Parti Milletvekilleri ile gruplar halinde bir araya gelerek “Enerji Politikaları Bilgilendirme Toplantıları” düzenliyor.


Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığı toplantı salonunda gerçekleşen toplantılarda Bakan Albayrak’a Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Bakan Yardımcısı Ali Rıza Alaboyun ile Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Müsteşarı Fatih Dönmez de eşlik ediyor.
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, toplantı salonunun fiziki yapısı nedeniyle 60-70 kişilik gruplar halinde gerçekleştirilen 'Enerji Politikaları Bilgilendirme Toplantısı'nda milletvekillerini hükümetin enerji politikaları hakkında sunum yaparak bilgilendiriyor. Albayrak ayrıca Milletvekillerinin enerji politikaları konusunda ve bölgelerinde yaşanan sorunlara ilişkin sorduğu soruları yanıtlıyor.


Toplantılara katılan Ak Parti Milletvekilleri, Bakan Albayrak’ın gerçekleştirmiş olduğu “Enerji Politikaları Bilgilendirme Toplantılarını” memnuniyetle karşılıyorlar.


Bu haber toplam 2750 defa okundu


YAZARLAR