Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - EÜAŞ Teknisyen Alacak
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

EÜAŞ Teknisyen Alacak

EÜAŞ Teknisyen Alacak
EÜAŞ, 116 teknisyen alacak.
02.12.2015 / 15:07

Enerjimagazin- Elektrik Üretim A.Ş (EÜAŞ), Artvin, Balıkesir, Aydın, Kayseri, Muğla, Muş, Siirt, Osmaniye, Hatay ve Afyon İllerinde bulunan bazı HES’ler için 58 Elektrik Teknisyeni, 46 Makine Teknisyeni ve 12 Elektronik Teknisyeni olmak üzere toplam 116 teknisyen alacak.

Başvurular 1 Aralık-10 Aralık tarihleri arasında yapılacak.


İş başvurusunda bulunan adaylarda Elektrik Üretim Santralı tesislerinde işletme bakım ve onarım ve tamirat işlerinde teknisyen olarak en az 6 ay süreyle çalışmış olması gerekiyor.


Elektrik Teknisyeni mesleği için başvuracak adayların; EML/Teknik Lise ve Dengi okulların "Elektrik", "Elektrik-Elektronik", "Elektrikçilik" bölümleri ile "Elektrik-Elektronik Teknolojisi" bölümünün (Bobinajcılık, Elektrikli ev Aletleri Teknik Servisi, Yüksek Gerilim Sistemleri, Elektrik Tesisatları ve Pano Montörlüğü ile Endüstriyel Bakım Onarım) alt dalı mezunu


Elektronik Teknisyeni mesleği için başvuracak adayların; EML/Teknik Lise ve Dengi okulların "Elektronik", "Elektrik-Elektronik" bölümleri ile "Elektrik-Elektronik Teknolojisi" bölümünün (Büro Makinaları Teknik Servisi, Elektromekanik TaĢıyıcılar, Görüntü ve Ses Sistemleri, Güvenlik Sist, HaberleĢme Sist., Otomasyon Sist.) alt dalı mezunu olması,


Makina Teknisyeni mesleği için başvuracak adayların ise; EML/Teknik Lise ve dengi okulların " Makine","CNC", veya "Makine Teknolojisi" bölümü mezunu olması gerekiyor.


İş başvurusunda bulunan adayların;


1-Kamu kurum ve kuruluşlarına işçi alınmasında uygulanacak usül ve esaslar hakkında yönetmeliğin 4. maddesinde sayılacaklarda aranan şartları taşıması.


2- Ağır ve tehlikeli işler tüzüğü kapsamına giren tamir ve bakım hizmetlerinde ve vardiyalı hizmetlerde çalıştırılmasında sağlık yönünden bir engeli bulunmaması.


3- İş başvurusunda bulunacak adayların fiilen askerlik hizmetinde olmaması gerekiyor.


Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İşkur’un İl/Hizmet Merkezi Müdürlüğünden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler.


Bu haber toplam 6439 defa okundu
YORUMLAR
Mesut: 
"bilgi"
Kpss şart 2014 kpss den en az 60 puan alma şartı var
02.12.2015 / 20:23
ahmet nazım: 
"bilgi"
müracaatı nasıl yapacağız bilgisi olan var mı. kpss şart mı
01.12.2015 / 11:17


YAZARLAR