Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - BEDAŞ Genel Müdürü Mehmet İSLAMOĞLU İASİAD Üyeleri ile Buluştu
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

BEDAŞ Genel Müdürü Mehmet İSLAMOĞLU İASİAD Üyeleri ile Buluştu

BEDAŞ Genel Müdürü Mehmet İSLAMOĞLU İASİAD Üyeleri ile Buluştu
BEDAŞ Genel Müdürü Mehmet İslamoğlu İstanbul Arnavutköy Sanayici ve İşadamları Derneği’ni (İASİAD) ziyaret etti.
15.06.2015 / 17:41

Enerjimagazin-Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş (BEDAŞ) Genel Müdürü Mehmet İslamoğlu İstanbul Arnavutköy Sanayici ve İşadamları Derneği’ni (İASİAD) ziyaret etti.


Toplantıya BEDAŞ Genel Müdürü Mehmet İslamoğlu, BEDAŞ Sistem İşletme Direktörü Orhan Kaldırım, BEDAŞ 4. Bölge Müdürü İbrahim Karanfil ve İASİAD Üyeleri  katıldı. Mehmet İslamoğlu, Arnavutköy İlçe sakinlerinin ve sanayicilerin kendisine ilettiği istek ve önerileri dinledikten sonra BEDAŞ’ın Arnavutköy'de yaptığı çalışmalar ve yatırım kapsamında yapılması planlanan çalışmalar hakkında bilgi verdi.


Yatırımların hızlı bir şekilde devam ettiğini belirten Mehmet İslamoğlu, operasyonel yönetimde paydaş işbirliğinin önemine değindi. İslamoğlu şöyle konuştu: “Sizleri çok iyi anlıyorum. Yüzlerce belki binlerce kişiye iş veriyorsunuz. Elektrik sanayinin olmazsa olmazı. Üretim esnasında yeri gelir ürettiğiniz mal zarar görür, yeri gelir defolu çıkar. Devlete de sözümüz var vatandaşa da sözümüz var. Sonuçta bende tüccarım elektrik satıyorum. Doğru dürüst elektriği vermek zorundayım ama size de düşen bir şey var. Birinizin arızasından dolayı başkası zarar görmesin. Biz kendimize çeki düzen vereceğiz ama sizlerden de aynı şeyi bekliyorum. Hepinizin mühendisi vardır. Fabrikalarınızın elektrik sistemlerini düzenli olarak bakımını yaptırın. Özelleşmeden önce yılda 70 milyonluk yatırım yapılıyordu. Biz şimdi 350 milyonluk yatırım yapıyoruz. Sorunlar büyük. İstanbul’da her şey büyük. Bizimde devlete bir taaddüdümüz var yatırımlar yapılacak diye. Ama arıza olursa bizim kaybımız çok olur, zarar ederiz. Burada bazı sorunlar olduğunu biliyorum ama bunların çözümü için sizden zaman istiyorum. 2 – 3 ay gibi bir zamanda çözeceğimizi düşünüyorum” İslamoğlu desteklerinden dolayı İASİAD Üyelerine teşekkür etti.


Mehmet İSLAMOĞLU<br> İASİAD Üyeleri ile<br> Buluştu


Toplantı sonrası konuşan Arnavutköy Sanayici ve İş Adamları Derneği Başkanı Mustafa Şahin, “Arnavutköy’de yaşanan elektrik kesintileri ile ilgili sorunları Genel Müdürümüze arz ettik. Genel Müdürümüzde bu sorunların çözüleceğini söyledi. Bizde bekliyoruz. İnşallah en kısa zamanda çözülür” şeklinde konuştu.


Bu haber toplam 2407 defa okundu


YAZARLAR