Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - O Madenciye Bir Tekme Daha
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

O Madenciye Bir Tekme Daha

O Madenciye Bir Tekme Daha
Yusuf Yerkel tarafından tekmelenen madenciye 500 lira para cezası verildi.
19.05.2015 / 00:35

Enerjimagazin-Soma’da Başbakanlık Müşaviri Yusuf Yerkel’den tekme yiyen madenci Erdal Kocabıyık’a, dönemin Başbakanı Tayyip Erdoğan’ın aracına tekme “savurduğu” için 500 lira para cezası kesildi.

Fox TV’de yayınlanan çalar saat programının sunucusu gazeteci İsmail Küçükkaya, tekmelenen madenci Erdal Kocabıyık’ın eşi Derya Kocabıyık’la yaptığı görüşmeyi programında aktardı.


Küçükkaya, yerde tekmelenen Erdal Kocabıyık’ın eşi Derya Kocabıyık’ın kendisine, “Bırakın cezayı, bize ceza geldi. 500 küsür lira. Tekme savurduğu gerekçesiyle. Yani tekmeyi yedi, üstüne bir de ceza yedi.” dediğini belirtti.


Soma faciasının ardından dönemin Başbakanı Erdoğan ilçeyi ziyaret etmiş, o ziyaret sırasında vatandaşlar Erdoğan’ı protesto etmişti. Protestolar sırasında Erdoğan’ın aracına tekme atan Erdal Kocabıyık iki özel harekat polisi tarafından yere yatırıldığı sırada, Başbakanlık Müşaviri Yusuf Yerkel tarafından tekmelenmiş, olaydan sonra 7 gün iş göremez raporu almıştı. Sözcü


Bu haber toplam 1585 defa okundu


YAZARLAR