Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - AYEDAŞ Personelinden Örnek Davranış
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

AYEDAŞ Personelinden Örnek Davranış

AYEDAŞ Personelinden Örnek Davranış
Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş. (AYEDAŞ) Personelleri örnek bir davranışa daha imza attılar.
04.03.2013 / 11:13

Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş. (AYEDAŞ) Personelleri örnek bir davranışa daha imza attılar.


Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş. (AYEDAŞ) tarafından Enerjinin verimli kullanımı ve tasarruf bilincinin topluma kazandırılması amacıyla geçtiğimiz günlerde başlatılan “AY–IŞIĞI” projesi kapsamında Ayedaş’ın Uzman ekipleri çevre okullarda vermekte oldukları Seminerler esnasında, acil ihtiyaç sahibi olan öğrencilerle karşılaştılar.


Bu duruma kayıtsız kalamayan Ayedaş Çalışanları; kendi imkânlarıyla ihtiyacı olan öğrencilere yardım amacıyla kampanya başlattılar.
Daha önceden tespiti yapılan, Acil ihtiyacı bulunan öğrencilerin Okul Yöneticileri ile temasa geçilerek, mont ve ayakkabı ihtiyacı olan Öğrencilerin beden ölçüleri ve ayakkabı numaraları temin edilmiştir.


Yardım kampanyasına yoğun ilgi gösteren duyarlı Ayedaş çalışanlarından her birinin kendi imkânları dâhilinde yaptıkları katkı ile kısa sürede gerekli yardım toplanarak, ihtiyaç sahibi öğrencilerin ihtiyaçları giderildi.
 Öğrencilere hediyeleri Çalışanlar adına Ayedaş İnsan Kaynakları Müdürü Ebru HALİS ile Ayedaş Basın Protokol ve Halkla İlişkiler Müdürü Murat VAR tarafından verildi.


 Gerçekleştirmiş oldukları anlamlı ve bir o kadar da başarılı bu Kampanyanın sonunda, Öğrencilerin yüzünde beliren mutluluk ifadesine vesile olmak, Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş. (AYEDAŞ)’ın her bir bireyini son derece mutlu etmiş ve gururlandırmış olmalı.


Biz de www.enerjimagazin.com ailesi olarak bu örnek Kampanyayı başlatan ve destek veren tüm duyarlı AYEDAŞ Çalışanlarını kutluyoruz.


 

Bu haber toplam 3522 defa okundu


YAZARLAR