Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - Toroslar EDAŞ'tan Bakım Kampanyası
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Toroslar EDAŞ'tan Bakım Kampanyası

Toroslar EDAŞ'tan Bakım Kampanyası
Toroslar EDAŞ, yaşı ortalama 30 yıl olan elektrik şebekesinin iyileştirilmesi için bakım ve yatırımlara devam ettiklerini bildirdi.
21.10.2014 / 09:39

Enerjimagazin-Toroslar EDAŞ, 'Bakım Kampanyası' ile Osmaniye şehir merkezi ve ilçelerinde elektrik şebekesi artık daha sağlıklı hale getirmek için ortalama yaşı 30 yıl olan elektrik şebekesinin iyileştirilmesi için bakım ve yatırımlara devam ettiklerini bildirdi.

Toroslar EDAŞ'tan yapılan yazılı açıklamada, "Osmaniye’de son 6 ayda 600 dağıtım kutusu, 27 dağıtım merkezi, 27 bin adet aydınlatma armatürü kontrolden geçerken, 213 km uzunluğunda hatta bakım yapıldı. Bakım çalışmalarının yanı sıra Toroslar EDAŞ, yerel paydaşları ve şebekenin ihtiyaçlarını dikkate alarak yatırımlarına devam ediyor. Bu yatırımlar sayesinde bölgedeki yeni enerji talepleri karşılanıyor, şebeke yenileme ve iyileştirme çalışmaları yapılıyor. Toroslar EDAŞ ekipleri; şehir estetiğinin en önemli parçalarından biri olan sokak ve cadde aydınlatmalarının da periyodik olarak kontrol ve bakımını yapıyor. Ayrıca, vatandaşlar tarafından bildirilen ihbarlar en kısa sürede değerlendirilerek müdahale ediliyor." denildi.

Bu haber toplam 2250 defa okundu


YAZARLAR