Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - EMO'nun Olağan Genel Kurulu Yapılacak
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

EMO'nun Olağan Genel Kurulu Yapılacak

EMO'nun Olağan Genel Kurulu Yapılacak
EMO'nun Olağan Genel Kurulu 18-20 Nisan'da gerçekleşecek.
19.04.2014 / 21:26

Enerjimagazin-Elektrik, Elektronik, Elektronik ve Haberleşme, Kontrol ile Biyomedikal mühendislerinin üye olduğu Elektrik Mühendisleri Odası (EMO), 43. Dönem demokratik yönetim ve denetim sürecini 18-19-20 Nisan tarihlerinde gerçekleştireceği Genel Kurul’la tamamlayacak.


14 şubesi ve 112 il-ilçe temsilciliği ile yurt çapında 46 bin 587 üyesinin çalışma alanları ve özlük haklarına ilişkin hizmet üreten EMO’nun 44. Dönem Yönetim Kurulu, Onur Kurulu ve Denetleme Kurulu da 20 Nisan Pazar günü yapılacak seçimlerle belirlenecek.


Toplam 951 delege ile örgütün temsil edileceği Genel Kurul’da TMMOB delegeleri ve TMMOB kurullarına önerilecek adaylar da seçilecek.

Gazeteci İsmail Saymaz’a Ödül

EMO 44. Olağan Genel Kurulu, 18 Nisan Cuma günü Kocatepe Kültür Merkezi’nde toplanacak. Açılış ve Divanın oluşturulmasının ardından gündem doğrultusunda Genel Kurul çalışmaları yürütülecek.


Kaçak elektrik kullanımına karşı verdiği mücadelede alçak bir saldırı sonucu 18 Ekim 2002 tarihinde aramızdan alınan Hasan Balıkçı anısına 2 yılda bir verilen Onur Ödülü’ne değer görülen Gazeteci İsmail Saymaz’a ödülü de Genel Kurulun ilk günü verilecek.

Gündem doğrultusunda 2 günlük çalışması Kocatepe Kültür Merkezi’nde yapılacak olan Genel Kurul, son gün (20 Nisan Pazar günü) EMO Hizmet Binasında gerçekleştirilecek seçimlerle çalışmalarını tamamlayacak. Seçimler sonucunda EMO 44. Dönem Yönetim Kurulu, Onur Kurulu ve Denetleme Kurulu ile TMMOB delegeleri ve TMMOB kurullarına önerilecek adaylar belirlenecek.

Bu haber toplam 1626 defa okundu


YAZARLAR