Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - SEDAŞ'tan Miniklere Eğitim
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

SEDAŞ'tan Miniklere Eğitim

SEDAŞ'tan Miniklere Eğitim
SEDAŞ Miniklere “Elektriğin Güvenli ve Verimli Kullanımını” Anlattı.
14.03.2014 / 10:47

Enerjimagazin-SEDAŞ Miniklere “Elektriğin Güvenli ve Verimli Kullanımını” Anlattı.


Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş (SEDAŞ) minik öğrencilere  elektriğin güvenli ve verimli kullanılması konusunda bilgiler verdi. Mebrure-İlhan Bağışgil Anaokulu Öğrencileri kendilerine anlatılan konuları ilgi ve dikkatle dinlediler.


Ağaç yaşken eğilir düşüncesinden yola çıkılarak, anaokulu öğrencilerine enerjinin önemi, enerji kaynakları, elektriğin üretilmesi, verimli kullanılması, SEDAŞ’ın görevleri, faaliyetleri, elektriğin güvenli kullanımı anlatıldı. Miniklerin bilinçlendirilmeleri sağlanırken, elektrik kullanılması sırasında dikkat edilmesi gereken kurallara da dikkat çekildi.
Bolu İli SEDAŞ hizmet binası toplantı salonunda yapılan sunumları öğrenciler dikkatle dinlediler. Bolu da SEDAŞ’ın son derece modern bir şekilde yaptığı  Ambar ve sahasında, miniklere  elektriğin evlere ve işyerlerine hangi ekipman ve malzemelerle dağıtıldığına ait bilgilerde verildi.


Bu haber toplam 1702 defa okundu


YAZARLAR