Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - Tunçbilek'ten İhale İlanı
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Tunçbilek'ten İhale İlanı

Tunçbilek'ten İhale İlanı
EÜAŞ Tunçbilek Termik Santralı İşletme Müdürlüğü, iki yıl bakım onarım hizmeti satın alacak.
11.03.2014 / 00:56

Enerjimagazin- EÜAŞ Tunçbilek Termik Santralı İşletme Müdürlüğü çevresinde kurulu 2 adet sabit tip hava kalitesi izleme istasyonunun aylık periyotlarla bakım, onarım, temizlik, kontrol ve ayarlarının yapılması ve arızalarının giderilmesi işini ihale ederek hizmet satın alacak.


İhale 25.03.2014 günü Saat:15.00’de EÜAŞ Tunçbilek Termik Santralı İşletme Müdürlüğü da yapılacak.


İhaleyi kazanacak Yüklenici firma sözleşmeyi imzaladıktan sonra 2 Yıl içerisinde aylık periyotlarla istasyon bakımı ve arızaların giderilmesi işini yapacak.


İhale dokümanı EÜAŞ Tunçbilek Termik Santralı İşletme Müdürlüğü Tavşanlı-Kütahya adresinde görülebilecek ve şartname bedelinin yatırıldığını gösteren dekont karşılığı aynı adresten temin edilebilecek. İhaleye teklif verecek olanların ihale dokümanını 30,00-TL karşılığında satın almaları gerekiyor.


İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek ve Konsorsiyum olarak başvuruda bulunulamayacak.


Teklifler 25.03.2014 tarihi, saat 15.00’e kadar EÜAŞ Tunçbilek Termik Santralı İşletme Müdürlüğü Muhaberat Servisi'ne verilebileceği gibi, iadeli taahhütlü posta vasıtasıyla da gönderilebilecek. Posta vb. yollarla gönderilen tekliflerde gecikme olması durumunda sorumluluk istekliye ait olacak.


Verilen teklifler, ihale tarihinden itibaren en az 60 (altmış) takvim günü geçerli olacak.


İhale,  ceza ve ihalelerden yasaklama hükümleri hariç, 4734 ve 4735 sayılı yasalara tabi olmayıp, EÜAŞ Tunçbilek Termik Santralı İşletme Müdürlüğünün Satın Alma ve İhale Yönetmeliğinin usul ve esasları doğrultusunda yapılacak.


Bu haber toplam 3219 defa okundu


YAZARLAR