Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - BOTAŞ Eleman Alacak
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

BOTAŞ Eleman Alacak

BOTAŞ Eleman Alacak
BOTAŞ, daimi kadrolu eleman alımı yapacak.
16.01.2014 / 12:16

Enerjimagazin-Boru Hatları İle Petrol Taşıma A.Ş. (BOTAŞ), Ağrı, Adana, Tekirdağ, Samsun, K.Maraş illerinde görevlendirmeküzeredaimi kadrolu eleman alımı yapacak.

BOTAŞ, İŞKUR'un Ağrı Çalışma Ve İş Kurumu İl Müdürlüğü biriminden verilen ilanla, Botaş Boru Hatları İle Petrol Taşıma A.Ş. Kayseri İşletme Müdürlüğü Doğubayazıt Kompresör İstasyonu’nda görevlendirmek üzere Lise ve Dengi Okulların, “Makine, Makine Teknolojisi, Makine Bakım Onarım” bölümlerinden mezun 1 Makine Teknoloji Teknisyeni alacak.


Son Başvuru Tarihi 24.01.2014 olan ilana başvurabilmek için ilanına başvuracak adayların Kamu Personel Sınavlarının KPSSP94 sınav puan türünde 60 puan almış olmaları, gerekiyor.


BOTAŞ, İŞKUR'un Çorlu Hizmet Merkezi biriminden verilen ilanla BOTAŞ Boru Hatları İle Petrol Taşıma A.Ş. LNG Terminal İşletme Müdürlüğü’nde görevlendirmek üzere Mühendislik Fakültesi Deniz Bilimleri Fakültesi Tekstil Tekn. ve Tasarımı Fakültelerinin, ‘Elektrik veya Elektrik-Elektronik’ bölümünden mezun 2 Yıl deneyimli “1 Elektrik Mühendisi”, İktisat, İşletme, İİBF, Siyasal Bilgiler Fakültelerinin “Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Kamu Yönetimi, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi” bölümlerinden mezun 1 Uzman Yardımcısı (Genel) alacak.


Son Başvuru Tarihi 24.01.2014 olan ilana başvurabilmek için ilanına başvuracak adayların Kamu Personel Sınavlarının KPSSP3 sınav puan türünde 60 puan almış olmaları, gerekiyor.


BOTAŞ, İŞKUR'un Ceyhan Hizmet Merkezi biriminden verilen ilanla BOTAŞ Ceyhan Petrol İşletmeleri Bölge Müdürlüğü'ndegörevlendirilmek üzere, İktisat, İşletme, İİBF, Siyasal Bilgiler Fakültelerinin  “Uluslararası Ticaret, Uluslararası Ticaret ve Finansman, Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik” bölümlerinden mezun 3 yıl deneyimli 1 Uzman Yardımcısı (Genel) alacak.


Son Başvuru Tarihi 24.01.2014 olan ilana başvurabilmek için ilanına başvuracak adayların Kamu Personel Sınavlarının KPSSP3 sınav puan türünde 60 puan almış olmaları, gerekiyor.


BOTAŞ, İŞKUR'un Samsun Çalışma Ve İş Kurumu İl Müdürlüğü biriminden verilen ilanla, BOTAŞ Boru Hatları İle Petrol Taşıma A.Ş. Çarşamba Şube Müdürlüğü’nde görevlendirilmek üzere, Edebiyat Felsefe Beşeri ve Tarih Fakülteleri Yabancı Diller Y.Okullarının “Rus Dili ve Edebiyatı, Mütercim-Tercümanlık (Rusça)” bölümlerinden mezun 1 Uzman Yardımcısı (Genel) alacak.


Son Başvuru Tarihi 22.01.2014 olan ilana başvurabilmek için ilanına başvuracak adayların Kamu Personel Sınavlarının KPSSP3 sınav puan türünde 60 puan almış olmaları, gerekiyor.


BOTAŞ, İŞKUR'un Kahramanmaraş Çalışma Ve İş Kurumu İl Müdürlüğü biriminden verilen ilanla, BOTAŞ K.Maraş Şube Müdürlüğü’nde görevlendirilmek üzereLise ve Dengi Okulların, İnşaat, İnşaat Teknolojisi, Harita ve Kadastro, Betonarme Demirciliği-Kalıpçılığı, Yapı, Yapı Teknolojileri” bölümlerinden mezun, 1 İnşaat Teknolojisi Teknisyeni alacak.


Son Başvuru Tarihi 20.01.2014 olan ilana başvurabilmek için ilanına başvuracak adayların Kamu Personel Sınavlarının KPSSP94 sınav puan türünde 60 puan almış olmaları, gerekiyor.


Bu haber toplam 5813 defa okundu


YAZARLAR