Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - İzmir'de Tek Yürek
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

İzmir'de Tek Yürek

İzmir'de Tek Yürek
Emeklilikte Yaşa Takılanlar Platformu üyeleri 17 Kasım’da İzmir’de geniş katılımlı büyük bir eylem gerçekleştirecekler.
15.11.2013 / 14:18

Enerjimagazin-Emeklilikte Yaşa Takılanlar Platformu üyeleri 17 Kasım’da İzmir’de geniş katılımlı büyük bir eylem gerçekleştirecekler.


Bugüne kadar “Gasp edilen haklarını geri alabilmek için” birçok eyleme imza atan Emeklilikte Yaşa Takılanlar, 17 Kasım’da İzmir’de buluşacaklar ve ülke gündemine oturacak bir eyleme daha imza atacaklar.


Yurdun dört bir yanından İzmir’e akın edecek Emeklilikte Yaşa Takılanlar, 17 Kasım Pazar günü saat 13.00’da Konak’ta bulunan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı önünde lokma dökecekler ve burada basın açıklamasında bulunacaklar. Basın açıklamasının ardından başlayacak olan ve “iki Deve’nin” de eşlik edeceği yürüyüş Gündoğdu meydanında son bulacak.


Eyleme ilişkin medya gurubumuza açıklamalarda bulunan İzmir Emeklilikte Yaşa Takılanlar Platformu Başkanı Mehti Bıkmaz, Emeklilikte Yaşa Takılan mağdurlara ve hak gaspına uğramış olan toplumun tüm mağdur kesimlerine seslenerek “Sizleri hakkınızı aramak üzere İzmir'de yanımızda olmaya ve hep birlikte tek yürek olmaya davet ediyoruz.” dedi
İzmir Emeklilikte Yaşa Takılanlar Platformu Başkanı Mehti Bıkmaz yaptığı açıklamada ayrıca aşağıdaki ifadelere yer verdi.


“Değerli Emeklilikte Yaşa Takılanlar, 17 Kasım 2013 pazar günü saat 13.00’da lokma dökerek yapacağımız Basın açıklamamızın sonrasında iki adet Deve ile yapacağımız yürüyüşümüz Gündoğdu meydanında son bulacaktır.


Sizler için Hak arayış mücadelesi verilmektedir. Hakkımız gasp edildi. Mücadelemizde bende varım diyorsanız sizleri aramızda görmekten memnuniyet duyacağız. Çok büyük özveriler ile hazırlanan etkinliğimizin SSK, BAĞ-KUR- EMEKLİ SANDIĞI, 4/C ve Taşeron işçileri bağladığını bilmenizi, kapsamlı mağduriyetlere ses olacak şekilde uğraşı verildiğini önemle bilmenizi rica ederim.


Bunun için gece gündüz demeden İstanbul, Ankara, Antalya, Adana, Kocaeli, Bursa demeyip yurdumuzun her yerinde gayret edip sesimizi hükümete duyurmaya çalışan EYT Türkiye Platformu arkadaşlarıma bu vesile ile ve bizlere sonuna kadar destek olan Enformasyon Medya yetkililerine ve çalışanlarına çok teşekkür ederim. Büyük özveri içinde çalışan kişileri yalnız bırakmayacağınızı umarak, sizleri hakkınız aramak için İzmir'de olmaya davet ediyoruz.


Büyük özveri içinde çalışan kişileri yalnız bırakmayacağınızı umarak, sizleri hakkınızı aramak üzere İzmir'de olmaya davet ediyoruz. İlgi ve desteklerinize çok teşekkür ederim. Saygılarımla”


Bu haber toplam 5471 defa okundu
YORUMLAR
Boran: 
"teşekkürler"
destekleriniz için teşekkürler enerji magazin
16.11.2013 / 21:11
Mehti Bıkmaz: 
"EYT İZMİR"
Değerli Enerji Magazin her zaman bizlerin arkasında durup, gösterdiğiniz desteklerinizden dolayı EYT gurupları ve şahsım adına çok teşekkür ederim. Sevgi ve saygılarımla Mehti Bıkmaz
15.11.2013 / 16:39
melek yener: 
"bakan çeliğe takılanlar"
emekleriniz boşa çıkmasın inşaallah mübarek cuma günü yüzü suyu hürmetine bu sefer hayırlı sonuç alırız.
15.11.2013 / 11:51


YAZARLAR